Yapay Kızlık Zarı Kullanımı

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır?
Yapay kızlık zarı kullanımı acısız ve zahmetsizdir!
Yapay kızlık zarı kullanmak kolaydır ve bir başkasına ihtiyaç duymadan saniyeler içinde kendi elleriniz ile vajinanın iç kısmına kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.
Ürünü sipariş ettiğiniz taktirde iki adet yapay kızlık zarı göndermiş olacağız böylelikle bir tanesini düğünden önce (gerdek gecesi ilişkiden önce) denemek ve sonuçlarını bizzat kendiniz görmek maksatlı kullanıp deneyebilirsiniz.

• Yapay Kızlık Zarı Kullanımı Detaylı Anlatım:

  1. Kutuyu açıp içinden hamur kıvamındaki suni zarı avcunuza alın ve çok az yoğurun.
  2. Elinizle birazcık ıslatıp kulak memesi kıvamına getirin ve vajinanın iç dudağına koyun.
  3. Vajina içine takarken vajina dudağından 2 cm kadar içine yerleştirin ve biraz bekleyin.
  4. Yapay zarı vajina içine koyduktan sonra vajina rengiyle aynı olacaktır ve farkedilmeyecektir.
  5. Yapay kızlık zarını yerleştirdikten sonra en erken 15 dakika en geç 6 saat içinde ilişkiye girin.

İlişkiye girince yapay zarın içindeki, rengi kan kırmızısı ve yıkanınca geçecek şekilde üretilmiş bulaşıcı olmayan yapay kan gerçek kan benzerinde akmaya başlayacaktır.

Yapay kızlık zarı kanı çok gerçekçi görünmektedir ve bakire bir bayanın kızlığı bozulduğu anda yani daha önce yırtılmış veya delinmiş olan kızlık zarının yırtıldığı yada bozulduğu an ne kadar gerçek kan geliyorsa aynı şekilde ve aynı görünümde yapay zarın içinden de aynı düzeyde tatmin edici miktarda yapay kan gelecektir.

Yapay Kızlık Zarı Zararlımı?

Yapay kızlık zarının zararları yoktur ve daha önce böyle bir şikayetle karşılaşılmamıştır bu sebepten kullanıcıları gönül rahatlığı ile satın alıp endişe duymadan kullanabilirler.
Yapay kızlık zarının yan etkileri yoktur toksit madde içermez ve rengi bulaşıcı değildir.
Yapay kızlık zarı farkedilirmi diye korkmayın çünkü daha önce kullanıpta memnun kalmış yüzbinlerce bayan var ve ilişki yaşarken hiç farkedilmediğini yorumlarda dile getirmektedirler bu sebepten yapay kızlık zarı işe yararmı diye düşünmeyin dijiuf ang yapay kızlık zarı kendini kanıtlamış işe yarayan kaliteli, etkili ve fiyatı 169 tl en ucuz yapay bekaret zarı (suni zar) dır.